Street dance - tento kurz momentálně neprobíhá

Street dance je jeden z nejprogresivnějších tanečních stylů poslední doby, který se neustále vyvíjí a postupně se z něj profilují samostatné taneční styly jako jsou například

  • hip hop
  • house dance
  • locking
  • popping
  • break dance
  • nebo třeba dancehall.

V tomto kurzu si je budete moct vyzkoušet všechny a uvidíte, který si nejvíce oblíbíte :-)

 

Na začátku hodiny vás nejdříve čeká warm-up na zahřátí. Poté se budete věnovat technice konkréního tanečního stylu a naučíte se jeho základní kroky, v kurzů pro pokročilejší tanečníky budou i složitější prvky. Nakonec vás čeká krátká taneční sestava, kterou si několikrát procvičíte, abyste ji dobře zvládli a zapamatovali si ji.

 

Street Freestyle Practice

Čtvrteční kurz Street Freestyle Practice je nově obohacenná 90 minutová lekce Street dance, kde se neustále seznamujeme se styly Hip Hop, House či Funk styles. Lekce bude vedená zhruba z poloviny lektorkou (warm up, variace pohybů, jednotlivé kroky, stretching atd. jak už znáte) a po té cca 45 min (někdy méně, někdy více) bude vyhrazeno na rozvíjení vlastních tvůrčích schopností každého ze zúčastněných. Nikoho nebudeme nutit do jamů či battlů, pro začátek bude stačit, když bude každý sám pracovat na své individualitě, osvojí si pohyb či krok, přetvoří si ho do svého stylu...prostě využije svou vlastní kreativitu! uvidíte, že o to víc vás potom tanec bude bavit!!! :-)

Doporučujeme vzít si pohodlné volné oblečení, které vám nebude bránit v pohybu, ručník a pití.

 

Tento kurz momentálně neprobíhá.
Zde najdete aktuální rozvrh a ceny pravidelných tanečních kurzů >> 
Zde je přehled všech jednorázových workshopů >>
 

kurz streetu dospělí Prahastreet kurzy žižkov

FOTOGALERIE

Zde najdete foto z jarního kurzu Street dance >>

 

A pro inspiraci ještě jedno video... Chcete taky umět takhle tančit?