Muzikál (Musical dance) 

Na kurzu Musical dance (Muzikálu) se budeme věnovat především klasickému jazzovému tanci, který obohatíme o muzikálové taneční prvky. Kurz bude zaměřený především na skupinové choreografie, které jsou pro muzikály typické. Kromě správné taneční techniky budeme pracovat i na odpovídajícím jevištním projevu a také na muzikalitě

 

Součástí každé lekce bude 

  • rozcvička na rozehřátí a flexibilitu 

  • vysvětlění a trénink správné taneční techniky

  • nacvičení části variace či choreografie v prostoru

  • skupinová práce na choreografii a jevištním projevu.

 
ZAČÁTEČNÍCI

Na kurz pro úplné začátečníky nemusíte mít žádné předchozí taneční zkušenosti. Lektorka vám postupně všechno vysvětlí, ukáže a opraví vás. Nemusíte se bát, každý nějak začínal. Tak to přijďte také zkusit, naši lektoři mají velkou trpělivost a s úsměvem vám budou vysvětlovat a opakovat, co bude třeba ;-) Přijďte odhalit kouzlo muzikálu a nabít si baterky krásným pocitem z tance.

 

MÍRNĚ POKROČILÍ

Měli byste zvládat základní taneční prvky, otočky a práci v prostoru. Předpokládáme, že tančíte alespoň pár měsíců až rok. 

 

 

CO NA SEBE

Na kurz si oblečte pohodlné oblečení (tričko, tepláky, legíny), které vám nebude bránit ve volném pohybu. Počítejte s tím, že během lekce se bude tančit i na zemi a že není dobré mít holá kolena, abyste se neodřeli. Jako obutí doporučujeme taneční piškoty (k dostání i u nás ve studiu za cca 200-250 Kč), jazzovou obuv nebo neklouzavé ponožky.

 

Muzikál - taneční kurz muzikálu, taneční herectvíHerectví pro tanečníky, muzikál, jazzkurz tanečního herectví, muzikál, moderní tanec, scénický tanec

Letní kurz Muzikálu vede tanečník a choreograf Lukáš Vilt >>

Lukáš Vilt - tanečník a choreograf - Muzikál

Lukáš Vilt - contemporary dance, současný tanec, muzikály, musical dance