Musical Dance  (Muzikál)

Pod pojmem muzikál vás asi jako první napadne tanec, hudba, zpěv a divadlo zároveň. A určitě si vybavíte populární muzikály jako je Chorus Line, Pomáda, West Side Story, Jesus Christ Superstar, Mamma Mia, Mary Poppins, Vlasy a mnoho dalších. Muzikálový tanec je tanec pro zábavu, tanec, který odhalí vaše skryté možnosti!

 
Lekce musical dance začíná krátkým warm-upem na rozhýbání těla a zahřátí svalů a poté pokračuje tanečními variacemi na populární melodie z různých známých muzikálů. Tyto taneční variace vycházejí přímo z konkrétních muzikálů nebo se jimi alespoň inspirují. Pro každý muzikál bude variace jiná, charakterictická svým pohybovým repertoárem (jazz dance, modern dance, latino dance...), který je k dané hudbě, situaci a postavě specifický.
 
Během lekcí zažijete mnoho emocí, tak jak to už na prknech co znamenají svět bývá - ponoříte se tanečně a výrazově do široké škály pocitů od humoru a lásky, přes smutek až po hněv. To vše se naučíte zatančit a odehrát. Poznáte, jak lépe ovládat své tělo, zlepšit jevištní pohyb a dozvíte se, jak pracovat s prostorem kolem sebe
 
 

Co na sebe

Na sebe si vezměte oblečení, které vám nebude bránit v pohybu - doporučujeme nejlépe legíny a tričko, pro pány dlouhé/krátké tepláky a tričko nebo tílko. Na nohy nejlépe piškoty nebo tenkou jazzovou obuv, případně stačí i neklouzavé ponožky. Nezapomeňte si pití a případně i ručník :-)


Tento kurz momentálně neprobíhá.
Zde najdete aktuální rozvrh a ceny pravidelných tanečních kurzů >> 
Zde je přehled všech jednorázových workshopů >>