Jazz & Modern dance 

Kurz jazzového a moderního (scénického) tance je určen těm, kdo rádi tancují a

  • chtějí se naučit lépe ovládat své tělo, zlepšit jeho koordinaci, rovnováhu a pružnost 

  • rozvíjet svou muzikálnost a rytmiku

  • protáhnout si celé tělo a zvýšit rozsahy 

  • zaměříme se i na taneční projev, dynamiku a různá technická provedení

 

Naučíte se základní taneční prvky a určitě objevíte svaly, o kterých jste ani netušili, že je máte ;-) Po rozcvičce a několika tanečních cvičeních na místě i v prostoru si vše na závěr lekce otestujete a použijete v taneční variaci.

 

Na kurz nemusíte mít žádné předchozí taneční zkušenosti. Lektorka vám postupně všechno vysvětlí, ukáže a opraví vás. Nemusíte se bát, každý nějak začínal. Tak to přijďte také zkusit, lektoři mají velkou trpělivost a s úsměvem vám budou vysvětlovat a opakovat, co bude třeba ;-) Přijďte odhalit krásu moderního tance, těšíme se na každého odvážného začátečníka i na pokročilejší tanečníky, kteří si chtějí vypilovat techniku a rozvíjet svou muzikalitu a taneční projev.  

 

 

CO NA SEBE:

Na kurz si oblečte pohodlné oblečení (tričko, tepláky, legíny), které vám nebude bránit ve volném pohybu. Počítejte s tím, že během lekce se bude tančit i na zemi a že není dobré mít holá kolena, abyste se neodřeli :-) Jako obutí doporučujeme taneční piškoty (k dostání i u nás ve studiu za cca 200-250 Kč), jazzovou obuv nebo neklouzavé ponožky.

Jak vypadá Jazzový a moderní tanec:

jazz, moderní tanec, modern jazz class, moderní tanec, začátečnícijazzmoderna, jazzový tanec, moderní tanec, jazz and modern dance, jazzový a moderní tanecjazzový tanec, moderní tanec pro začátečníky, jazzmodernajazzový a moderní tanec, jazzmodern, dance, tanec, pro začátečníky, Prahajazzmoderna, jazzový tanec, moderní tanec, jazz and modern dancekurzy, jazzmoderny, začátečníci, moderní tanec, Praha, Žižkov, Praha 3jazz modern dance, jazzmoderna, jazz pro začátečníky, moderní tanec pro začátečníky

Kurzy Moderního tance a jazz dance vede Marie Adamová >>

jazzmoderna, jazzový a moderní tanec, kurzy jazzu, kurz jazzmoderny, jazz and modern dance

Marie Adamová - moderní tanec, jazzový tanec, jazzmoderna, jazz and modern dance, jazzmodern