MINI TANEČNÍ - Základy společenského tance - ZIMA 2016

JIŽ PROBĚHLO - připravujeme další sérii na PODZIM 2016! 

 

Líbily se vám taneční, ale máte málo času? Chcete se naučit další taneční kroky a figury? Nebo si prostě chcete alespoň procvičit tance, které se nejčastěji hrají na plesech a společenských událostech, jako jsou třeba svatby a firemní večírky? Tak přesně pro vás jsou určené naše neformální MINI TANEČNÍ, kde se během 7 nedělních podvečerů budeme věnovat společenských, standardním, latinsko-americkým a latino tancům. Můžete si vybrat, které lekce chcete absolvovat (rozpis témat viz níže). Výuka probíhá v neformálním duchu, takže nevyžadujeme ani sako nebo rukavičky! :-)

 

Mini taneční 2016 - standardní a latinsko americké tance, latino tance, salsa,bachata, blues, polka ,waltz, valčík, tango, slowfox, foxtrot, samba, rumba, chacha, jive

 

Taneční mistr, porotce, trenér a tanečník mezinárodní M třídy Miloš Tancibudek s partnerkou Martinou Volfovou vám nejprve vysvětlí správnou techniku vedení v párových společenských tancích. Na další lekci začneme oblíbeným jednoduchým Blues a známou Polkou a v následujících hodinách se budeme věnovat nejznámějším standardním tancům (Waltz, Valčík, Foxtrot/Slowfox, Tango) a tancům latinsko-americkým (Rumba, Čača, Jive, Samba). Lektoři Mirka Toušová s Ľubomírem Marjovem vás zase provedou nejznámějšími latino tanci (Salsa, Bachata). Všechny vyučované tance si zároveň budete moct protancovat na tančírně, která bude následovat hned po výuce. Na recepci tanečního studia je možné zakoupit drobné občerstvení a nápoje (víno, káva, nealko apod.).

 

taneční pro dospělé, tango, valčík,waltz, slowfox, foxtrot, samba, rumba, chacha, jivePRO KOHO JSOU LEKCE URČENÉ:

MINI taneční 2016 jsou primárně určené pro tanečníky, kteří již absolvovali základní taneční pro mládež nebo dospělé, navštěvovali předchozí sérii základních MINI tanečních na podzim 2015 nebo již mají nějakou předchozí adekvátní zkušenost s tancem (ideálně párovým). 

Na MINI taneční se mohou přihlásit i šikovní začátečníci, kterým však určitě doporučujeme absolvovat lekce postupně od začátku, a rozhodně nevynechat první lekci „Technika vedení v párových společenských tancích". Rovněž pro procvičení doporučujeme účastnit se pravidelných nedělních tančíren (viz níže), které začínají po každé lekci a konají se i v týdnech, kdy výuka MINI tanečních zrovna neprobíhá, aby si upevnili své taneční základy. Vzhledem k tomu, že není nutné platit předem všech 7 lekcí najednou, můžou začátečníci absolvovat lekce postupně od prvních nejjednodušších (Technika vedení, Blues a Polka...) po ty těžší a sami uvidí, kolik lekcí postupně zvládnou. 

Nejste-li si jistí, zda je pro vás kurz vhodný, napište nám >> jaké máte taneční zkušenosti a rádi vám poradíme :-)

 

PROGRAM VEČERA: 

17:00 - 19:00 - Výuka tanců (vždy 60min na jeden tanec - rozpis viz níže)

Nejdříve krátké vysvětlení/zopakování základních kroků a potřebných tanečních prvků (otočky apod.) + poté se zbytek lekce budeme věnovat variaci, tedy krátké taneční sekvenci několika prvků za sebou (případní začátečníci mohou variaci vynechat a věnovat se pouze trénování základních kroků a prvků). 

Během večera si můžete dělat krátké přestávky podle potřeby.

19:00 - 22:00 - Tančírna

Na tančírně si protancujete vše, co jste se naučili. Ve velkém sále vám budeme hrát všechny standardní a latinskoamerické tance, ve středním sále hrajeme latino tance (Salsu a Bachatu). Tančírny probíhá pravidelně každou neděli i v týdnech, kdy neprobíhá výuka MINI tanečních, takže si můžete přijít zatrénovat ty z tanců, které jste se již naučili. Na tančírnu se není nutné registrovat předem. Účastníci MINI tanečních mají v den konání výuky tančírnu zdarma, jinak je vstupné 50 Kč / osobu.

 

 

 

ROZPIS LEKCÍ:

17.1.  (W16)    Technika vedení v párových spol. tancích - M. Tancibudek s partnerkou - JIŽ PROBĚHLO

31.1.  (W17)    Blues + Polka - M. Tancibudek s partnerkou - JIŽ PROBĚHLO

7.2.    (W18)    Tango + Samba - M. Tancibudek s partnerkou - JIŽ PROBĚHLO 

14.2.  (W19)    Valčík + Rumba - M. Tancibudek s partnerkou - JIŽ PROBĚHLO 

28.2.  (W20)    Waltz + Chacha - M. Tancibudek s partnerkou - JIŽ PROBĚHLO 

6.3.    (W21)    Salsa + Bachata M. Toušová a Ľ. Marjov - JIŽ PROBĚHLO 

13.3.  (W22)    Jive + Foxtrot/Slowfox - M. Tancibudek s partnerkou - JIŽ PROBĚHLO 

 

LEKCE NA SEBE NENAVAZUJÍ. Můžete se tedy kdykoli přidat a zúčastnit se jen těch lekcí, které si vyberete.

 

CENA:

Cena za 1 lekci:  500 Kč za taneční pár

Cena za všech 7 lekcí (W16-W22): 3000 Kč za taneční pár (sleva 500 Kč).

 

taneční kurzy, taneční pro dospělé, pokračovací taneční, rumba, samba, chacha, jive, tango, valčík, waltz, slowfox, foxtrot, blues, polkaCO NA SEBE:

Na Mini Taneční je doporučený neformální společenský oděv:

Dámy: klidně delší či krátké koktejlové šaty nebo sukně s topem či halenkou (plesové šaty nejsou pro trénink nejlepší)

Pánové: košili a kalhoty, povolíme i kvalitní jeansy - není nutné sako či oblek ani rukavičky apod. Oceníme, pokud si vezmete alespoň kravatu ke košili, ale není to podmínkou ;-)

Sportovní oblečení není vhodné! Během výuky můžete využít dámskou a pánskou šatnu s uzamykatelnými skříňkami a případně se v průběhu večera převléct a upravit.

 

Ve studiu lze rovněž zakoupit kvalitní taneční obuv za velmi rozumné ceny! Rádi vám poradíme s výběrem vhodného

 

střihu, výšky podpatku, materiálu apod. Není-li obuv přímo skladem, obvykle ji lze objednat (dodání za cca 2-3 týdny,

 

platba až po přezkoušení).  

 

 

PŘIHLÁŠKY:

 

Přihlašte se včas, počet míst je omezený velikostí tanečního sálu! Prosíme, přihlašte se v páru - jméno tanečního
 
partnera/-ky stačí uvést do poznámky v jedné přihlášce.
 
Využijte naši online přihlášku >> (kódy kurzů viz výše - W16 až W22) 
 
nebo nám zavolejte na tel.: 724 115 412 nebo 731 677 684.

 

 
Zde se můžete podívat, Jak se k nám dostanete >>
 

 

Otevřít online přihlášku

 

Mini taneční - standardní a latinsko americké tance, latino tance, salsa,bachata, blues, polka ,waltz, valčík, tango, slowfox, foxtrot, samba, rumba, chacha, jive,Mini taneční - lekce pro mládež i dospělé - standardní a latinsko americké tance, latino tance, salsa,bachata, blues, polka ,waltz, valčík, tango, slowfox, foxtrot, samba, rumba, chacha, jive,Mini taneční 2016 - standardní a latinsko americké tance, latino tance, salsa,bachata, blues, polka ,waltz, valčík, tango, slowfox, foxtrot, samba, rumba, chacha, jive,