Easy Yoga s Evou Semerákovou

 

Mé lekce jógy nejsou o jednom stylu, ale o přístupu ke cvičení. Věřím v rovnováhu mezi důrazem na správné provedení pozic a přizpůsobení praxe individuálním předpokladům.  Stylů je mnoho, ale jóga je pořád jen jedna. Jóga, jak ji chápu a chci předávat, je poznání, trpělivost, výzva i hra.

 

Nikdo nezná vaše pocity tak jako vy a je jen na vás poznat co vám dělá dobře a co už ne. Mé lekce mají ambici vám dát znalosti a zkušenosti k probuzení "vnitřního učitele", abyste si mohli užít svou praxi bezpečně, ve svém tempu a se všemi požitky a prožitky, které taková jógová praxe nabízí.

 

Na řadě lekcí je většina instrukcí o vnější podobě asán; mé lekce jsou především o tom, jak se v asánách cítíte. Cílem není co nejrychleji se dostat k těm nejsložitějším polohám, ale naopak vytěžit co nejvíce z těch nejjednodušžších. To je přístup, který přináší opravdové poznání vlastních pocitů, skutečně hlubokou praxi a opravdové uspokojení. Cvičení jógy by nemělo být o polohách na obrázcích v knihách, ale o poznání vlastního těla a vědomí.  Měřítkem pokroku není vnější podoba, ale pozornost ke svému tělu, dechu a myšlenkám.

 

Kurz Easy Yoga pod vedením Evy Semerákové probíhá každé úterý v čase 20:00 - 21:00. 

Cena lekce: 120,- Kč

Pokud máte zájem se kurzu zúčastnit, prosíme pište nám na info@dancersclub.cz.

Kurz Easy Yoga vyučuje Eva Semeráková