Burlesque (Burleska) & Flirt dance

BURLESQUE - KURZY TAnCE, TANEČNÍ KURZ, BURLESKA, kurz burlesky, burlesque dance, dance course burleskKurz Burlesky a Flirt dance je připravený speciálně pro ženy, které se chtějí naučit tančit sólové variace plné ladných i energických sexy ženských pohybů. Ukážeme si, jak svůdně tančit na podpatcích, naučíme se, jak získat pozornost diváků, jak vypadat sebevědomě a přitom stále elegantně žensky. Občas zapojíme i rekvizity jako židli nebo vějíř. Ale hlavně by nás to mělo bavit!! :-)

Ano, budeme sexy, ale nebojte se, nepůjdeme za hranici vulgárnosti jako např. twerk. Nebudeme se ani svlékat jako ve strip show. Na sebe si můžete vzít cokoli pohodlného, v čem se budete cítit dobře a co zdůrazní křivky vašeho těla - některá si vezme korzet, některá obyčejné tričko, někdo sukni nebo minišaty s výstřihem, záleží na vás. Doporučujeme podpatky, budete na nich vypadat o 1000% lépe. Pokud si nejste na podpatcích zatím moc jistá, tak se všechno postupně naučíte :-) 

kurz burlesky - KURZY TAnCE, TANEČNÍ KURZ, BURLESKA

Kurzu Burleska & Flirt dance se mohou zúčastnit 

  • začátečnice, které se naučí především základní kroky, otočky, správný timing a rytmizaci

  • tak i pro pokročilejší tanečnice, které si chtějí se zdokonalit styling obohatit svůj bodymovement o nové výrazové prvky.

 

Hodina bude uzpůsobena pokročilosti účastnic tak, že dámy, které jsou úplné začátečnice, se budou moct soustředit především na kroky a správný timing. Tanečnice, které již zvládají kroky, rytmizaci a komplexnější pohyby, si budou trénovat složitější taneční prvky, bodymovement, výraznější styling rukou a těla apod.

 

Každá lekce bude rozvržena do dvou základních částí: 

  • nejdříve nás čeká warm up - základní kroky a otočky, bodymovement, shines/footwork, příprava na handwork, práce hlavy a koordinace těla

  • poté se budeme věnovat krátkým choreografiím, do kterých si přidáme velmi ženský a sexy styling.

 

Během výuky budeme klást důraz také na schopnost improvizace na hudbu, abyste se naučily tanečně reagovat na konkrétní hudební prvky (sólo, refrén, breaky, konkrétní hudební nástroje a rytmy) a dodaly tak tanci ten správný šmrnc!! ;-) Nečekejte žádné strnulé šlapání kroků. Připravte se na ty nejžhavější pohyby, které v souladu s hudbou a vaším tělem a vyjadřují to, co je v hudbě zrovna slyšet! To je ten správný styling, který přitáhne pohledy všech kolem!

BURLESQUE - KURZ burlesky, tanec, TANEČNÍ KURZ, BURLESKA

 

Tančit budeme na předem vybranou hudbu, na které si ukážeme jednotlivé hudební prvky a různé vhodné taneční styly. Ukážeme si JAK na hudbu vhodně reagovat, jak u toho toho vypadat SEXY a společně si lekci báječně užijeme!

 

V kurzu bude dost času a prostoru na individuální konzultace a na procvičení naučených tanečních prvků na hudbu.

Trénovat budeme vždy v sále se zrcadlovou stěnou. 

 

Vyučujeme v češtině a v případě potřeby i v angličtině. We teach both in Czech and English!

 

JARO 2017

Rozvrh, ceny a registrace taneční kurzy na DUBEN-ČERVEN 2017 >>

 

Kurz vyučuje lektorka a choreografka Mirka Toušová
 
Mirka toušová - burleska, kurz burlesque, kabaret, varieté, sexy pohyby, podpatky, high heels

 

LÉTO 2016

Pražské taneční léto - rozvrh, ceny a registrace na taneční kurzy na ČERVENEC-SRPEN 2016 >>

 

PODZIM 2016

Rozvrh, ceny a registrace taneční kurzy na ZÁŘÍ-PROSINEC 2016 >>

 

Rozhovor o kurzu Burlesky s lektorkou Mirkou Toušovou >> v pořadu Intim s Heidi Janků pro TV Barrandov:

Burleska - Mirka Toušová - lektorkaBurleska - Mirka Toušová - kurz burleskykurzy Burlesky - burlesque, burlesk, taneční kurzBurleska - Mirka Toušová - burlesque, burleska, kurz