B-boying / Break Dance (Bboys & Bgirls) - tento kurz momentálně neprobíhá

Na Break Dance kurzu se můžete těšit na pestrou výuku, jelikož lektor Honza Pentifull je považován za všestranného bboye. Na kurzu si každý přijde na své. Honza s vámi probere základy všech odvětví bboyingu jako jsou toprock, footwork, freezes a powermoves. A jelikož se věnuje i akrobacii, tak i na nějaká saltíčka časem dojde ;-) Na vše se půjde pomalu a jistě, takže se nemusíte bát... 

 

Na kurzu nejdříve pečlivě natrénujete potřebné základy a pak se budete věnovat hlavně freestylu, aby si každý dokázal sám zatancovat a uměl si na place vychutnat hudbu a dokázal ji vyjadřovat pohybem. Zároveň zapracujete i na tom, abyste si našli a rozvíjeli vlastní styl, protože každý jsme úplně jiný a bylo by škoda, kdyby váš individuální charakter nebyl ve vašem tanci vidět. 

 

Na začátku každé lekce vás čeká warm-up, pak důležitý strečing a sem tam i nějaké lehčí posilování, protože průprava těla je pro všechny bboys i bgirls potřebná!

 

Na sebe si vezměte pohodlné oblečení, ve kterém se budete dobře cítit a nebude vám bránit v pohybu. Doporučujeme vzít si i ručník a nezapomeňte na pití.

 

Tento kurz momentálně neprobíhá.
Zde najdete aktuální rozvrh pravidelných kurzů >> 
Zde je přehled všech jednorázových workshopů >>
 

break dance, b-boying, bboy Honza Pentifullhonza pentifull break dance bboy bboying b-boying

 

VIDEO