Taneční kurzy pro každého

Kurzy tance v našem studiu zahrnují různé taneční styly a cvičení. V nabídce jsou jak párové tance, tak i sólové taneční kurzy. Kromě pravidelných kurzů pořádáme i víkendové jednorázové workshopy.

 

Chcete-li být vždy mezi prvními, kdo se dozví o nejnovějších kurzech, o aktuálních slevách nebo chcete-li dostávat pozvánky na naše akce, doporučujeme vám ODEBÍRÁNÍ NOVINEK na váš email.

 

Naše kurzy jsou primárně určené dospělým tanečníkům, ale šikovní jinioři se mohou do kurzů také připojit.

Pro mladé tanečníky máme připravené atraktivní taneční kurzy zaměřené především na novější taneční styly jako je například Contemporary dance. Respektujeme a podporujeme individualitu a taneční projev jednotlivce, zaměřujeme se na to, co mladé lidi u tance baví, co je motivuje a co je u tancování drží. Výsledkem můžou být taneční představení nejen v rámci vlastních akcí studia, ale i na veřejných tanečních soutěžích.

 

Pro dospělé máme připravené kurzy jak společenských tanců (Salsa, Bachata nebo Latinsko-americké tance, Společenské tance), tak i sólových tanečních kurzů (Contemporary dance, klasický Balet, Burlesque dance...) ale i kurzy věnované aktivnímu odpočinku a odreagování od pracovního shonu (Jóga). Cílem je pravidelný pohyb, který vám dodá energii, spálí tuky, vytrénuje svaly, vybudí endorfiny a nechá vaše tělo zapomenout na každodenní stres. Pokud máte chuť a jste šikovní, můžete se také účastnit choreografických tréninků a předvést své nabité taneční schopnosti třeba na společném vystoupení.