Pro jednotlivce 

Taneční kurzy:

 

Kurzy zaměřené na cvičení a posilování:

Pro taneční páry

Naše kurzy jsou primárně určené dospělým tanečníkům, ale šikovní jinioři se mohou do kurzů také připojit.
Odkaz na online registraci najdete v konkrétní sekci:

Přejít na Rozvrh pravidelných KURZŮ >>      

Přejít na Přehled jednorázových WORKSHOPŮ >>

Taneční kurzy pro každého

Kurzy tance v našem studiu zahrnují různé taneční styly a cvičení. V nabídce jsou jak párové tance, tak i sólové taneční kurzy. Kromě pravidelných kurzů pořádáme i víkendové jednorázové workshopy.

 

Chcete-li být vždy mezi prvními, kdo se dozví o nejnovějších kurzech, o aktuálních slevách nebo chcete-li dostávat pozvánky na naše akce, doporučujeme vám ODEBÍRÁNÍ NOVINEK na váš email.

 

Naše kurzy jsou primárně určené dospělým tanečníkům, ale šikovní jinioři se mohou do kurzů také připojit.

Pro mladé tanečníky máme připravené atraktivní taneční kurzy zaměřené především na novější taneční styly jako jsou Contemporary dance nebo New Style Hustle. Respektujeme a podporujeme individualitu a taneční projev jednotlivce, zaměřujeme se na to, co mladé lidi u tance baví, co je motivuje a co je u tancování drží. Výsledkem můžou být taneční představení nejen v rámci vlastních akcí studia, ale i na veřejných tanečních soutěžích.

 

Pro dospělé máme připravené kurzy jak společenských tanců (Salsa, Bachata nebo Latinsko-americké tance), tak i sólových tanečních kurzů (Jazzový a Moderní tanec, klasický Balet, Burlesque dance...) ale i kurzy zaměření na snižování nadváhy nebo zdravotní cvičení či kurzy věnované aktivnímu odpočinku a odreagování od pracovního shonu (HIIT Workout, Jóga). Cílem je pravidelný pohyb, který vám dodá energii, spálí tuky, vytrénuje svaly, vybudí endorfiny a nechá vaše tělo zapomenout na každodenní stres. Pokud máte chuť a jste šikovní, můžete se také účastnit choreografických tréninků a předvést své nabité taneční schopnosti třeba na společném vystoupení.