Veronika Miňovská

Soutěžní kariéra

Tanci se začala intenzivně věnovat v 17ti letech. Tanec ji nadchl natolik, že díky svému zapálení dělala velké pokroky a první taneční soutěž absolvovala již zhruba po půl roce tréninku. Poté se již soutěžnímu tanci věnovala naplno a během let se stala vítězkou či finalistkou mnoha domácích soutěží. Na vrcholu své taneční kariéry se účastnila i vrcholných mezinárodních soutěží jako

  • IDSF Brno Open a Rising stars
  • IDSF Linz Open
  • Austrian Open.

Spolupracovala s předními českými i zahraničními trenéry jako jsou Jaroslav Kuneš, Michal Kostovčík, Tatiana Drexler, Dmitri Timokhin a další. V rámci taneční přípravy se účastnila i různých forem pohybových a baletních průprav.

Během soutěžní kariéry byla členkou tanečních klubů TŠ Astra Praha, později Xtreme Dance Praha a nejdéle tančila za STK Praha (vítězové MČR družstev posledních několika let).

 

Vystoupení a promo akce

Kromě účasti na soutěžích také se svým partnerem vystupovala při různých příležitostech – plesy, firemní akce, promo akce apod., a to se soutěžní choreografií, showdance, příp. choreografií vytvářenou dle přání klienta.

Po ukončení soutěžní kariéry se konečně mohla začít věnovat i jiným stylům tance, na něž dříve nenacházela čas. Dnes se tedy rekreačně věnuje salse, street dance, nebo i dance aerobiku.

 

Lektorská činnost

Lektorské činnosti se věnuje od roku 2008 a má zkušenosti s výukou jak úplných začátečníků, tak soutěžních párů nižších výkonnostních tříd. Vedla pravidelné taneční večery spojené s show a výukou základů jednotlivých tanců, semináře pro soutěžní páry (mládež i dospělé), taneční pohybovou průpravu, i individuální lekce pro páry i jednotlivce, začátečníky i pokročilé.

 

Taneční motto:

"Nevěřte tomu, kdo vám říká, že vy se tančit nenaučíte" :-)

 

JARO 2017

Rozvrh, ceny a registrace taneční kurzy na DUBEN-ČERVEN 2017 >>

Dancers' Club - lektorka Veronika Miňovská - latinsko-americké tance

Dancers' Club - lektorka Veronika Miňovská - latinsko-americké tance - samba, rumba, chacha, jive, paso doble

Dancers' Club - lektorka Veronika Miňovská - latin-american dances - samba, rumba, chachacha, jive, pasodoble