Nicole Seidlerová

Nicole Seidlerová - moderní tanec

Nicole je choreografka, tanečnice, lektorka tance a studentka Akademie múzických umění v Praze.

 

Tanci se věnuje od svých 4 let. Před nástupem na Janáčkovu konzervatoř v Ostravě se věnovala latinsko-americkým a standardním tancům. Po úspěšném absolvování konzervatoře, byla přijata na Akademii múzických umění v Praze, obor Pedagogika tance se zaměřením především na tanec moderní a současný.

 

Běhěm své kariéry se účastnila jak mnoha soutěží, tak známých projektů, natáčela videoklipy (Mandrage – Tanči dokud můžeš), účinkovala na mnoha festivalech, jako například festival Colours of Ostrava a v mnoha divadelních představeních. V současné době spolupracuje s Českou televizí, Národním divadlem moravskoslezským a nově i s Divadlem Hybernia a Hudebním divadlem Karlín v Praze.

 

Vyučuje v několika tanečních studiích. Spolupracuje s tanečním studiem Akcent Ostrava, kde jako pedagog a choreograf sklízí velké úspěchy. S Nicole se můžete také setkat na workshopech a to nejenom v Praze.

Nicole Seidlerová - moderní tanec, moderna, jazz moderna, klasický balet

 

Nicole Seidlerová spolupracovala s umělci jako jsou Ivanka Kubicová, Joe Alegado, Jiří Horák, Jan Kuneš a Nataša Novotná, Hana Goseling, Yu Allen Neng Shang, Jeanne Solan, Jarek Cemerek, David Strnad, Jan Kodet, Alexandr Pereda, Sirpa Möksy, Joffrey Ballet school...

 


 

 

 
 
 

Nicole Seidlerová - moderní tanec, balet, jazz

 

 

TK Akcent Ostrava se s choreografií Nicole Seidlerové umístil na 3. místě v soutěži CDO Dance Life Tour 2014 v kategorii MČR - Art: