Míša Blažíková

Michaela Blažíková - Orientální tanec - Tribal fusionTančit začala v 5 letech a vystřídala spoustu tanečních stylů. Na ZUŠ v Bratislavě se 8 let věnovala baletu, jazz dance a taky slovenskému folklóru. Pak následovaly společenské tance, standardní i latinsko-americké tance, dále už v Praze tančila flamenco a objevila orientální tance.

Nejdříve se několik let učila klasický styl Raks Sharki, folklórní styly a fusion styly a to u českých lektorek a lekorů Martiny Viewegové, Daniely Pardusové, Karolíny Idrisové a Atiye a na seminářích s předními českými  (Kateřina Krejčová, Shereen) a zahraničními lektorkami jako Jillina (USA), Amar Gamal (USA), Aziza (USA), Tamalyn Dallal (USA), Sandra (USA), Boženka (USA), Virginia Mendez (USA), Elena Rößler (Německo), Serkan Tutar (Turecko), Feriel (Francie), Kaeschi Chai (USA), Elisheva (USA).

Michaela Blažíková - Orientální tanec - American Tribal Style (ATS)Styly American Tribal Style (ATS) a Tribal fusion objevila před šesti lety díky hodinám Martiny Viewegové. Dále se vzdělává na hodinách Stáni Mužíkové a seminářích Bri Hurley (USA). Ráda a často navštěvuje semináře se zahraničními lektory (Rachel Brice, Mardi Love, Sharon Kihara, Elizabeth Strong, Samantha Emanuel, Morgana, Tempest, Amy Sigil and Sarah Stinson (Unmata), Djeynee, Amy Na´ly Phillips and Hilary Egan (Shakra), Tjarda van Straten and Renate Bakker (The Uzumé), Anasma, Olivia Kissel and Maria Hamer (Zafira Dance Company), Jill Parker, Sherri Wheatley, Manca Pavli, Hilde Cannoodt, Beka Merrifield, Kami Liddle, Martina Crowe-Hewett).

ATS a Trial fusion vyučuje od roku 2010. Jako sólová tanečnice a se skupinou Renenet Tribe pravidelně vystupuje na festivalech hlavně v České Republice (Tribal Prague, Tribal Fest Teplice, Tribal Fusion Fest Brno, Dance of Love Praha, Květnový festival Praha) a na dalších menších festivalech a akcích.  

Poslední tři roky se věnuje také street dance, je členkou Justincredible Team.