Martina Císařová

Martina Císařová - moderní tanec, jazz dance, lektorka

Martina Císařová je zkušená lektorka a aktivní tanečnice především moderního tance, která se ale nezalekne ani vedení náročných lekcí jako je Dance Workout. Je oblíbená nejen pro svůj pozitivní přístup na svých tanečních lekcích a kurzech, ale také pro profesionální nasazení a taneční výkony na různých promo projektech, přehlídkách či ve videoklipech.

 

Taneční historie

Martina působila v tanečním uskupení Pop Balet a spolupracovala s Dance Models. V současnosti vystupuje se skupinou Evil Dancers Tomáše Kuťáka.

Zúčastnila se řady zahraničních i tuzemských stáží (Calabria Artedanza), při nichž měla možnost se vzdělávat u lektorů a tanečníků jako jsou Steve La Chance, Michele Assaf, Michele Oliva, Bill Goodson, Terry Beeman, Mia Michaels, Silvia Martiradonna, Florence Meregalli…

 

Reklamy:

O2, Česká spořitelna

lektorka Martina Císařová - tanec, lektor

 

Taneční přehlídky:

Levis, Nike, Pietro Filipi, Jacoobhi fashion show…

 

Eventy, reklamní a firemní akce:

Finlandia, Vichy, ČSOB, Škoda auto, T-systems, Bacardi, Wella Turne, Dreft fashion week, Otevírání nového křídla CČM, Hejbejte se s Hankou Kynychovou, Show pro hotel Alchymist (choreografie James Terence Webb), party Britské obchodní komory a další.

 

Spolupráce s TV:

Klip Olga Lounová a Xindl X – Láska v housce, Abeceda hvězd, Klip Xindl X – Casio, Miss SR 2004, Tak neváhej a toč…

 

Spolupráce s umělci:

Lucie Vondráčková, Xindl X, Olga Lounová, Jiří Korn, Kateřina Brožová, Heidi Janků aj.

 
 
 
 

Martina Císařová - Evil dancers