Martin Šimek

Martin Šimek - latinsko-americké tance, LAT, STT, standardní tance, trenér, choreograf

Martin Šimek je úspěšný tanečník, choreograf a trenér latinsko-amerických a standardních tanců, který v Dancers' Clubu vyučuje od podzimu 2013. Již několik let se věnuje přípravě choreografií a výuce společenských tanců pro děti, mládež i dospělé. Během své dlouhé taneční kariéry zároveň získal licenci Trenéra a porotce III. třídy. 

 
Od roku 2007 aktivně působí jako tanečník v Městském divadle Mladé Boleslavi a momentálně studuje Fakultu humanitních studií UK v Praze.

 

Ve svém "rodném" tanečním klubu Rytmus z Bakova nad Jizerou se stal několikanásobným Mistrem ČR v družstvech LAT i STT (kategorie JUN II). Dále tančil za taneční klub STK Praha.

 

Martin Šimek - třída M - latinsko americké tance

V kategorii mládež a jako člen národního týmu v LAT reprezentoval Českou republiku na ME v Moskvě. 

 

Martin Šimek se stal finalistou českých soutěží kategorie "M" LAT a "M" STT. Dále úspěšně reprezentoval jako semifinalista a finalista na Mezinárodních soutěžích WDSF LAT mládež například na soutěžích jako jsou: 

  • Wuppertal open
  • Summer Dance Festival Berlín
  • Krakonosze Open (Jelenia Gora)
  • Maribor open aj. 
 
 
 
 
 

Martin Šimek - trenér LAT, STTMartin Šimek - standardní tance, latinsko-americké tance, 10  tancůMartin Šimek - latinsko americké tance, lektor, finalista, třída M