Ľubomír Marjov

Ľubomír Marjov - folklór, workout, salsa, bachata

Ľubomír začal tančit v 17 letech, kdy se stal členem folklórního souboru Zemplín. V repertoáru Zemplína byly především lidové tance se specifickým charakterem ze všech částí Slovenska. Ľubo preferuje dynamický tanec z oblastí Zemplín a Šariš na východním Slovensku. Součastí tréninků byla kromě lidových tanců také intezivní baletní příprava.

 

V 19ti letech se přestěhoval do Bratislavy, kde se začal věnovat jazzovému tanci v tanečním divadle Bralen a irským tancům v taneční skupině Petronella. Zároveň i nadále působil v lidových tanečních souborech. Z Bratislavy se přesunul na jihozápad Slovenska do folklórního souboru Vatra v Tlmačích, které se nachází v těkovské oblasti u Levic, kde působil 3 roky i jako profesionální voják Ozbrojených sil Slovenské republiky. 

 

Ľubomír Marjov - HIIT Workout, posilování, fyzička, cvičení, hubnutí, zpevnění těla

Před odchodem do Prahy působil jako profesionální tanečník ve Vojenském folklórním souboru Jánošík ve Zvoleně, kde mimo lidových tanců nabíral další zkušenosti z baletu a získal techniky ze zahraničních folklorních stylů zejména z Ukrajiny, Ruska, Rumunska, Polska a Maďarska.

 

Ľubomír Marjov - folklórní tance, workout, kurzy salsy, kurzy bachaty

Po příchodu do Prahy v roce 2010 se začal věnovat i latino tancům, především salse a bachatě. Od roku 2015 je společně s Mirkou Toušovou spolumajitelem a lektorem v Dancers' Clubu. Vyučuje kurzy Salsy a Bachaty pro začátečníky a pokročilé, kde se zaměřuje zejména na techniku vedení a následování v páru společně s muzikalitou.

 

 

JARO 2017

Rozvrh, ceny a registrace taneční kurzy na DUBEN-ČERVEN 2017 >>

 

Ľubomír Marjov a Mirka Toušová - kurzy salsy, kurzy bachaty