Gita Dvořáková

Gita Dvořáková - orientální - břišní tance

Spojení pohybu a hudby ji provází již od malička. Počínaje tanečky ve školce a přes několik let moderní gymnastiky se protančila až do tanečních. Společenský tanec ji uchvátil natolik, že nakonec působila 10 let v taneční škole nejprve jako kurzistka a poté 8 let i jako partnerka tanečního mistra. Navštěvovala také kurzy párové sasly a mamba. V roce 2007 odjela za prací do Itálie a protože v té době neměla tanečního partnera, přihlásila se do kurzu orientálního tance. Tance, který ji od té doby provází a naplňuje. To ostatně poznáte na jejích kurzech - její úsměv a taneční nadšení vás nabije energií na několik dalších hodin! :)

 

Orientálnímu tanci se učila pod vedením italské lektorky a choreografky Sharify, krátce také u brazilské tanečnice a choreografky Lateefah. Po návratu do Čech v roce 2010 začala navštěvovat kurzy přední české tanečnice Eglal, u které se i nadále vzdělává.

Gita Dvořáková - břišní tance - orient, certifikát

V letech 2009 – 2011 se účastnila školení uspořádaném Centre Artistique Zaza, Francie a Centro Studi di danza e cultura orientale v Norcie, Itálii, na jehož konci získala diplom lektorky orientálního tance, metoda Zazy Hassana (Egypt/Francie)

 

Účastnila se také seminářů se zahraničními lektory jako Mona Habib, Raqia Hassan, Jillina, Ansuya, Momo Kadous, Eliana Hoffman, Sarah Shahine, Jamila Zaki, Simona Ticciati, Samara Noor, Lara Navarra Rocchetti, Giulia Mion, Klemcy Salza, Sahra Ardah a další.

 

Její motto: Tanec přináší radost a nové přátele  :-)

 

Aktuální kurzy:

Orientální (břišní) tanec pro Začátečníky